Комплексна вітамінно-мінеральна кормова добавка для котів та кішок Dolfos Multivital Cat 500 таб

0
0 відгуків
Код товару:
16759690
1 060 грн
Немає в наявності

Доставка

  • Новою Поштою в відділення
  • Адресна доставка кур'єром Нової Пошти
  • Самовивіз - НІ

Оплата

  • Готівкою при отриманні

Гарантія

Поділитись
Опис

Комплексна вітамінно-мінеральна кормова добавка для котів та кішок Dolfos Multivital Cat 500 таб

Комплексна вітамінно-мінеральна кормова добавка для котів та кішок Dolfos Multivital Cat 500 таб.

Multivital Cat –це кормова добавка, створена з урахуванням особливостей котячого організму. Рекомендована для щоденного доповнення раціону кішок у період вагітності, лактації, линьки, стресових і фізичних навантажень. Універсальна у використанні у всіх вікових категорій котів. Забезпечує оптимальний ріст кошенят, правильний розвиток скелета, сухожиль, суглобів, зубів, шкіри, шерсті і кігтів. Завдяки оптимальному співвідношенню вітамінів, мінералів і амінокислот підтримує імунітет, стабілізує нервову систему, покращує обмінні процеси в серцевому м,язі. Профілактує вторинні кардіоміопатії, пов’язані з нестачею незамінних амінокислот. СкладВітаміни:
  • А (ретинол) – необхідний для розвитку кісток, для зору, підтримки епітеліальних тканин, відіграє важливу роль у процесі сперматогенезу і важливий для нормального розвитку плода в утробі матері. Коти, на відміну від собак, не спроможні здійснювати синтез вітаміну А з каротину. Тому вітамін А не може надійти до її організму з рослинної їжі, необхідне додаткове його джерело.
  • D3 (1,25-дигідроксихолекальціферол – гормональна форма вітаміну D) –відіграє найважливішу роль в кальцієвому обміні. Під його впливом клітини кишкового епітелію підсилюють синтез білка, здатного приєднувати до себе іони кальцію і переносити їх у кров. Коти, як і більшість ссавців, здатні виробляти вітамін D3 у шкірі після ультрафіолетового опромінення, але в недостатній кількості.
  • E (токоферол) – потужний антиоксидант, протидіє окисленню всередині клітин, є важливим елементом репродуктивної функції. При його нестачі спостерігається низька репродуктивна здатність у самців і самок, дегенеративні зміни в сім’яниках і низька якість сперми, загибель і розсмоктування ембріонів, мертвонароджуваність.
  • K (філлохінон)– необхідний для нормального згортання крові, для виробництва протромбіну і синтезу деяких факторів згортання крові. Простий харчової дефіцит рідко спостерігається у здорових котів, якщо вони отримують достатню кількість вітаміну в результаті бактеріального синтезу в товстому кишечнику.
Вітаміни групи В:Водорозчинні вітаміни – це вітаміни групи В, які не можуть накопичуватися в організмі у великих кількостях. Їх надлишки виводяться із сечею, тому котам необхідна щоденна їх добавка.
  • B1 (тіамін)– регулятор обміну речовин, відповідає за засвоєння білків. Забезпечує нормальну роботу ЦНС, передачу генетичного матеріалу.
  • B2 (рибофлавін)– бере участь у процесах засвоєння заліза, стимулює дозрівання еритроцитів. Регулює синтез гормонів, стимулює регенерацію слизових оболонок і шкірного покриву.
  • B6 (піридоксин)– приймає участь в обміні речовин, впливає на утворення АТ (імунна система) . Забезпечує нормальну роботу ЦНС.
  • B12 (ціанкобаламін) – стимулює загортальну систему крові, роботу центральної нервової системи, позитивно впливає на роботу печінки.
  • Біотин (В7, Н)– підтримує стан шкіри, шерсті і пазурів в здоровому стані. Є активатором харчових ферментів, регулює обмін речовин.
  • Нікотинова кислота (В5)– забезпечує нормальну роботу наднирників, ЦНС. Важливий елемент у синтезі гемоглобіну, АТ, прискорює загоєння ран.
  • Фолієва кислота (В9, Вс)– необхідна для синтезу еритроцитів і лейкоцитів, бере участь у синтезі нейромедіаторів (дофамін, серотонін).
  • Пантотенова кислота (В3, ніацин, РР)– регулятор кров’яного тиску, роботи ЦНС. Необхідна для синтезу гормонів (статевих, кортизону, інсуліну, тироксину). Приймає участь у багатьох ферментативних реакціях.
  • Холіну хлорид (В4)– є речовиною для утворення медіатора нервового збудження – ацетилхоліну. Стимулює перистальтику кишечника. Відіграє важливу роль в обміні фосфоліпідів, їх синтезі в печінці.
МінералиМікро- і макроелементи, що входять до складу Multivital Cat, є легкозасвоюваними за рахунок хелатної форми. Хелатні сполуки являють собою комплексне з’єднання амінокислот з іонами мінералів, за допомогою яких останні стають біодоступними для організму. Макроелементи:
  • Кальцій – бере участь у згортанні крові, скороченні мускулатури, передачі нервових імпульсів, регуляції серцевої діяльності, секреції гормонів. Входить до складу кісток і зубів.
  • Фосфор – є важливим компонентом клітинного росту і ділення. Входить до складу кісток і зубів. Підтримує кислотно-лужну рівновагу.
  • Магній – входить до складу ферментів, бере участь у передачі нервових імпульсів.
Мікроелементи:
  • Залізо – головна частина дихальних пігментів – гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів.
  • Йод – входить до складу гормонів щитовидної залози.
  • Мідь– необхідна для підтримки структурної цілісності кісток, а також кровоносних судин, для синтезу гемоглобіну і дозрівання еритроцитів. При нестачі виникає анемія. Входить до складу тирозинази – ферменту, що перетворює тирозин у меланін (чорний пігмент шерсті).
  • Марганець, цинк, селен – беруть активну участь у різних життєво важливих процесах організму.
Амінокислоти:У котів є висока потреба в білках для підтримки своєї життєдіяльності. Ця потреба приблизно в три рази більша, ніж у собак. Дослідження показали, що коти найбільш залежні від аргініну. Нестача даної амінокислоти в організмі цих тварин дуже швидко призводить до тяжких ускладнень через нездатність перетворення азотовмісних сполук, які накопичуються у кровоносній системі у вигляді аміаку (гіперамоніємія), що в серйозних випадках може призвести до смертельного результату протягом декількох годин. Ще однією особливістю котів є потреба в таурині. Таурин – аміносульфонова кислота, яка входить до складу білків. Вона являє собою кінцевий продукт метаболізму сірковмісних амінокислот, утворюється з метіоніну і цистину. Таурин необхідний для правильної роботи серця, очей, м’язів і нервової системи. Собаки і люди можуть синтезувати таурин всередині організму, а ось коти – ні. Саме тому одниміз найперспективніших альтернативних методів лікування кардіоміопатії є харчова добавка, відома як таурин (кардіолог Ілларіонова, ветклініка «Біоконтроль»). До складу добавки входять незамінні амінокислоти: лізин, метіонін + цистин, аргінін, таурин, треонін, триптофан.

Познайомитися з усіма товарами магазину можна в розділі "Каталог товарів"

Технічні характеристики
Назначение
Для кошек
Свойства
Стимуляция роста и развития
Свойства
Укрепление иммунной системы
Свойства
Укрепление суставов
Свойства
Уход за кожей и шерстью
Объем/Количество таблеток
500 таб
Схожі товари
Ми рекомендуємо
Акційний товар
Відгуки покупців
0
0 відгуків
Ще не додано жодного відгуку. Будьте першим, хто це зробить.