Каталог товарів
Решітка для гриля Скаут KM-0702 27х24х2 см
0 відгуків
Код товару:
2126688
Акція
Доставка
- Новою Поштою в відділення
- Адресна доставка кур'єром Нової Пошти
- Самовивіз - НІ
Оплата
- Готівкою при отриманні
Гарантія
- 14 календарних днів на обмін / повернення (якщо Законом передбачено повернення / обмін даного товару. Посилання на Закон)
- Гарантія від виробника
- Умови обслуговування
Опис
- Решітки ТМ СКАУТ — надійний і незамінний помічник для приготування їжі на відкритому повітрі, роблять процес приготування барбекю легким і приємним
- Матеріал: хромована сталь, дерево
- Розмір, см: 27*24*2
- Особливості:
- прути решітки виготовлені з безпечного матеріалу з харчовим нікельованим покриттям
- решітка підходить для приготування різних продуктів і дозволяє готувати навіть невеликі порції
- спеціальна конструкція дозволяє зручно закріпити їх на мангалі або жаровні
- міцне обжимное кільце надійно фіксує ґрати
- спеціальна форма плетіння лози надає обсмаженим продуктам апетитний вигляд
10 порад з приготування м'яса на відкритому вогні:
- Сигналом того, що вугілля розкалилися до потрібної температури і готові віддавати тепло, служить червонуватий колір і покриває їх тонкий шар білого попелу. Тепер можна викладати м'ясо на решітку, яку попередньо необхідно нагріти і змастити рослинною олією або лимонним соком для того, щоб в процесі смаження продукти не прилипали до металу.
- Глюкоза, що міститься в м'ясі, при високих температурах карамелізується і закупорює волокна, утворюючи на ньому скоринку і зберігаючи його соковитим і ніжним всередині. Скоринку цю потрібно берегти і намагатися не турбувати даремно — і вже тим більше не тикати м'ясо виделкою в спробі визначити ступінь його готовності. Перевертати м'ясо теж потрібно як можна менше, в ідеалі лише один раз, коли шматок вже обжарился з однією з сторін.
- На помірно розпечених вугіллях зазвичай готують курячі грудки, рибу та овочі гриль і доводять до остаточної готовності стейки і котлети для бургерів. На сильному вогні варто готувати більш щільне м'ясо до рум'яної скоринки. Щоб м'ясо зберігало всередині себе сік і залишалося м'яким, поряд з основною купою вугілля можна сформувати ще одну, трохи меншого розміру купку, на якій м'ясо після основної рясної прожарювання і утворення скоринки буде поступово доходити, не обугливаясь.
- Щоб визначити жар і температуру вугілля, в США користується так званим «тестом Міссісіпі». Долоню необхідно тримати на відстані приблизно семи сантиметрів від вугілля до тих пір, поки жар не стане нестерпним, і проговорювати вголос невигадливу мантру — «Раз Міссісіпі, два Міссісіпі, три....». Одне «Міссісіпі» відповідають дуже високій температурі вугілля — приблизно 340 градусів, чотири-п'ять — приблизно 200 (середній рівень спека), вісім-десять — 150 (несильний жар).
- Щоб м'ясо під час смаження не пригорає, його необхідно періодично збризкувати водою, лимонним соком, вином або маринадом і не дозволяти займатися вогню.
- Продукти, які зазвичай готуються на грилі занадто довго, ніби курчат або картоплі, варто попередньо довести в мікрохвильовій печі до напівготовності, щоб на грилі вони не обвуглилися і не засохли.
- Час приготування відрізняється в залежності від типу м'яса, його розмірів, способу приготування і температури: загальну рекомендацію дати тут досить складно. Але обов'язково варто пам'ятати, що полупрожаренными або з кров'ю можуть бути стейки з яловичини. З бараниною, телятиною і свининою краще не експериментувати і готувати їх до повної готовності.
- У м'ясі, приготованому на вугіллі, цінний не тільки смак, але і аромат. І щоб посилити його можна за кілька хвилин до закінчення приготування посипати на вугілля цедру цитрусових фруктів або дрібну дерев'яну стружку.
- Найчастіше черевоугодні позиви спонукають відразу почати розправлятися із їжею, ледве знявши її з вогню. Шматки ще шиплячого м'яса з шампура відпрацьованим рухом рук відправляються прямо в рот — класичне виконання цього прийому демонстрував «Федя» у фільмі «Операція "И" та інші пригоди Шурика». Так робити не варто: м'яса потрібно дати трохи відпочити (одну-дві хвилини), щоб воно зберегло соковитість.
- М'ясо для бургерів у процесі смаження ні в якому разі не варто пресувати і придавлювати у спробі створити ідеальний за формою шматок або прискорити процес. Є ризик того, що м'ясний сік може витекти, а швидкість приготування це ні скільки не збільшить.
Схожі товари
Ми рекомендуємо
Акційний товар
Відгуки покупців
0 відгуків
Ще не додано жодного відгуку. Будьте першим, хто це зробить.